| diva95 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, ce fel de fete va plac voua baietilor? Ce fel trebuie sa fie/sa nu fie fata ideala pentru voi? La ce va uitati prima data cand vorbiti/intalniti o fata?

2 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Important este sa fii tu fix asa cum esti.Nu trebuie sa te incadrezi in anumite tipare. Daca un baiat te place, te place asa cum esti tu.
P.S:toate fetele sunt frumoase. Poate ca unora li se par urate, dar cu siguranta sunt multi care le considera foarte frumoase.

| cristi1996cristi a răspuns:

Paii pentru mine nu trebuie sa fie ''Printesa MariiBritanii'' si parerea mea despre o fata draguta este : o fata serioasa, nu iese in evidenta cu stiu ew par, pantalonii sau stiu ioo ce, nu este aratata cu degetul de baietii, si logic ar trebui sa fie si frumoasa