| gabitzapapusika2000 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce fete va plac cel mai mult? care ar fi fata ideala?

Răspuns Câştigător
| Rts123123 a răspuns:

Aaa,frumoasa,inteligenta,si cu simt de raspunderehappy, incredere si sa nu aiba suspiciuni...

5 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Cele tinere, naturale, sociabile, loiale, deschise la minte, sincere, care stiu sa aprecieze, sa spuna cand nu le convine ceva.
Si nu-mi plac curvele, mincinoasele, cele care strica relatii, nu-mi plac indiferentele, mutele, betivele, drogatele, cele care vor sa fie mereu in centrul atentiei, lesinatele dupa putere, bani, masini.

| Rts123123 a răspuns:

Cu placerebig grinSpunemi Rares:p

| gabitzapapusika2000 explică:

Va multumesc la toti pentru raspunsuri