| Angel_3284 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce inseamna pentru voi un sarut? Cat suflet puneti atunci cand sarutati fata de care va place? E adevarat ca toti suneti la fel, ca va bateti joc de sentimentele fetelor si ca urmariti toti acelasi lucru? Exista baieti care sa puna suflet intr-o relatie fara sa ceara prea mult, daca intelegeti big grin... Cel mai sincer raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Sarutul este pentru mine iubirea insasi. In sarut vad exact definitia iubirii. Nu as putea saruta o fata care nu imi place. CAnd sarut o fata pun toate sentimentele mele in acel sarut. Traiesc la maxim acel moment. Sunt si baieti care iubesc. Eu niciodata nu am inselat. Daca nu mai avea rost o relatie am vorbit cu partenera sincer si am pus capat. Mereu relatiile s-au incheiat pasnic. Asa cred ca e frumos.

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sarutul este o lupta la etaj pentru a cuceri parterul!

| AdY a răspuns:

Intro relatie o persona este cea care a iubirea si alta persoana care o primeste. Baietii in mare parte o primesc de la fete. Eu nu sunt un baiat sentimental dar pot sa ma maschez destul de bine intr-o relatie asa cum fac marea parte a baiatilor

| spy2o a răspuns:

Eu unul sunt un tip mai romantic si acum drept vorbind depinde de fata, daca e panarama nu pun prea multe sentimente, dar daca iubesc cu adevarat nu o insel si ii pun la dispozitie toata dragostea mea.