| Rubiishor a întrebat:

BUNA TPU!
Intrebare pentru baieti: -De obicei intr-o relatie, puneti la suflet sau va bateti joc?
Intrebare pentru fete: -Va pasa mai mult de aspectul fizic al unui baiat sau de caracter?

8 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Pe mine, ma intereseaza mult mai mult caracterul si personalitatea unui baiat

| Demonull a răspuns:

1.stupida intrebarea.de ce? nu stiu ce naiba intelegi voi prin ati bate joc.Pai daca x isi bate joc inseamna ca e mai destept decat y-ul ala de care isi bate joc, cam asa e logic si rational nu? Normal ca atat fete cat si baieti se vor implica sau nu intr-o relatie.
2:iti zic eu, ca amandoua.nu o sa vezi o super tipa cu un super prost si urat pe deasupra.si mai conteaza si partea financiara.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Sincer pentru mine conteaza sufletul baiatului, felul in care acesta vorbeste si se comporta cu mine, modul in acre se raporteaza la viata, la relatii etc, iar aspectul fizic doar in masura in care sa nu aibas probleme de igiena sau sa fie mult, mult prea scund fata de mine. dar ceea ce ador la un baita este caracaterul lui, afectiunea si icare si le manifesta fata de mine.

| LineGuide a răspuns:

De obcei intrii intr-o relatie cu gandul ca iubesti acea persoana, daca o iubesti nu iti bati joc. Daca totusi esti intr-o relatie si iti bati joc, inseamna ca nu ti-a pasat niciodata de acea relatie si te poti debarasa de ea oricand.

| Cosmin1I a răspuns:

Ai pus niste intrebari la care mai putin de 30% iti vor raspunde sincer...cat despre raspunsul meutongueun suflet

| Adelyn24 a răspuns:

Nu asculta toate raspunsurile cu aspectul fizic, nu este asa toate fetele asteapta aspectul fizic si nimic mai mult, vorbesc pentru fete dar asa este!

| 000M1ha3la a răspuns:

Mie una imi pasa mai mult de caracter, dar de ce sa fiu impocrita si sa spun ca aspectul fizic nu conteaza.Conteza si el

| alixD a răspuns:

Caracterul si putin aspectul fizic happy