| Deniix260 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce parere aveti despre fetele cu pistrui?happy

3 răspunsuri:
| MihaiN1 a răspuns:

Dragute happy

| ionutktm99 a răspuns:

La o fata cu pistrui cum se apleaca cum i-o pui laughing glumea, mie mi se par dragute si sa stii ca nu intotdeauna conteaza asa mult aspectul, conteaza si cum vorbeste, manierele si multe altele

| niky462 a răspuns:

Parerea mea este ca daca ne place de ele nu ar trebui sa lasam niste mic puncte de pe fata sa le strice prietenia. sunt nicolae stefanescu si am 8 ani 9 luni