| Dyingfetus a întrebat:

Intrebare pentru baieti.
Cum ar fi fata visurilor voastre? Stilul ei, personalitatea, infatisarea.
big grin

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Primul atribut al acestei fete ar trebui sa fie modestia, daca mai da dovada de onestitate, noblete, inteligenta si reflecta sentimente de iubire omogene, e clar, m-am indragostit, de caracter si nu de aspectul fizic.

| User a răspuns:

Palmela Anderson.

| Malvina24 a răspuns:

O fata trebuie sa fie inteligenta si putin frumoasa, sa fie dulce si respectuasa! nu conteaza prea mult infatisarea, varsta si in nici un caz situatia financiara! acelasi lucru e valabil si pentru baieti(din punctul meu de vedere)

| diana a răspuns:

Nu sunt baiat dar...
Indiferent de ce raspunsuri primesti nu mi se pare in regula sa te schimbi.
O fata trebuie sa fie ea insasi.

| ady_8732 a răspuns:

Daca crezi in fata visurilor atunci ai sa ajungi s anul dai sansa la nici o fata

si nu mi se pare corect
toti meritam o sansa

si in plus nu stii cum va fi fata visurilor tale pana nu o intalnesti

| Ŵ๏๏Dy™ a răspuns:

Trebuie sa fie ea insusi!

| dragos15 a răspuns:

Gatit, spalat, vaginas. (e potrivita pentru mine)