| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti.Cum v-ati simti daca fata pe care o simpatizati va saruta din senin(fata fiind fosta iubita a prietenului vostru)? happy

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

As simti ca-mi sarut prietenul pe ici pe colo ...dehhhee hee intelegi tu...

| Aly07 a răspuns:

E cam incert, ea stia ca o simpatizezi, daca nu inseamna ca a facut'o doar asa sa se simta ea bine.

| alexdop21 a răspuns:

@BitterSweet rolling on the floor iti dai seama ca la o asa intrebare varsta nu permite asemenea gesturi big grin, dar imi place cum gandesti! Apoi daca fata aia care ma saruta este de varsta mea, si vad ca nu vrea deca un sarut, nu am degand sa ii "raspund " la sarut, dar daca fata respectiva vrea mai mult...ma bag iti dai seama... vb unui tovaras de-al meu, "are puls? misca? e fata? da-i bataie atunci " tongue

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

straight face asa

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

laughingasta daca ''doar o simpatizezi''... iar daca o placi pe bune''ar fi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine

| allexandru a răspuns:

Pai, depinde daca e draguta si e genul meu cred ca m-as simti bine dar cred ca mi-ar si fi rusine de mine insu-mi pentru ca m-am sarutat cu fosta prietena a celui mai bun amic de-al meu