| 354 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Deci voi aveti prieten sau prietena, si vine fostul sau fosta prietena si va saruta fara sa va fi asteptat si dupaceea ii spuneti prietenului vostru ca va sarutat fostul prieten si voi l-ati lasat. Cine credeti ca a gresit aici tu sau ala care te-a sarutat?

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Amandoi, si fostul si eu din moment ce ''l-am lasat'', cum ai scris tu!

| Libelle a răspuns:

Eu ca l-am lasat

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Amandoi

| Alecsaandrra a răspuns:

Aman2. el te-a sarutat iar tu ai acceptat. happy

| cryssa a răspuns:

Amandoilaughing
as regreta mult de tot, pentru ca nu imi place sa imi bat joc de oamenilaughingin cazul nostru de actual
oricum, daca am facut asta inseamna ca inca mai tin la fostthinking
complicata situatielaughing
noroc ca e fictioanala, nu-i asaraised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei daca ai acceptat sa te sarute, tu esti de vina. Daca nu ai acceptat el este de vina.

| RapaNoooN a răspuns:

Eu pentru ca m-am lasat sarutat