| deea01 a întrebat:

As dori sa pun o intrebare pentru baieti. Cum va place sa fiti cuceriti de o fata? Cum arata pentru voi fata ideala?happy

12 răspunsuri:
| Encore a răspuns:

Slaba, mai scunda decat mine, draguta, sa nu vorbeasca mult, si cand vorbeste sa nu se faca de ras, sa nu ma minta, cam atat

| devilll a răspuns:

Sa fie ea insasi simpla naturala nu cu toate fitele pa care le-a vazut in filme

| r8driver a răspuns:

Exact ca acea din poza la care ma uit acum.

Tu esti an poza?

| r8driver a răspuns:

De fiecare data uit ceva.
Sti cum as vrea sa o cuceresc?
Cu un mesaj...

| daniDeeDee a răspuns:

Mi-am gasit-o! love struck

fara detalii... tongue

| Mihaic93 a răspuns:

Gen Paris Hilton

| putzulica a răspuns:

Eu cunosc o fata ideala mie, da doar pe messcryingbroken heart si nu iti pot explica, trebuie sa fie ea insusi... adica daca vrei sa fi o fata ideala ca cam asta ai intrebat. fi u insuti ca sigur cineva te va place asa cum esti si va fi si mai bine!

| sigmanet a răspuns:

Fata ideala nu existahappy, dar o putem percepe noi ca fiind ideala. Mie imi place ca fata sa fie naturala si isteata...sa arate ok si cam atat...Restul vin de la sinehappy, ca suntem persoane marihappy

| al3cse a răspuns:

Ideala? Pfff sunt prea mofturos laughing cred ca sa stie ce vrea de la viata, sa aiba simtul umorului, sa pot vorbi cu ea multe ore fara sa imi pese de timp si sa arate bine big grin

| titusfresj a răspuns:

Cam ca tinetongue

| Maximus_4251 a răspuns:

Pentru mine o fata ideala este inteligenta, hotarata, frumoasa. simplu nu? happy

| killerdude a răspuns:

Fata ideala...pai sa fie isteata, cu parul lung, negru, ochi albastrii, blanzi, un ten frumos, si cam atat straight face big grin