| kuzican a întrebat:

Va place sa fiti cuceriti/cucerite sau sa cuceriti?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Da kuzican sa zicem ca mi-ar placea si mie sa fiu cucerita dar doar in 2 cazuri...1)Sa fiu prea plictisita de viata si sa nu am chef sa cuceresc si 2)Sa imi placa baiatul care incearca sa ma cucereascawinking

13 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Imi place sa cuceresc... Imi place vanatoarea... Nu-mi place sa fiu aleasa din "turma" (no offense)...

| Silvia a răspuns:

Mie imi place sa fiu cucerita :d blushing

| anaid a răspuns:

Imi place sa cuceresc... iar atunci cand baiatul isi da seama ca il plac si imi da atentie...incep sa ma plictisesc si nu ma mai intereseaza persoana respectiva... dar tie?

| yanny`s a răspuns:

Sa cuceresc eu.asta daca imi place tipu`tongue

| Orannginna a răspuns:

Daca as fi vazut intrebarea ta acum vreo 2 saptamani ti'as fi spus ca mie categoric imi place sa fiu cucerita...dar...am descoperit ca imi place la fel de mult si sa cuceresc. Deci acum depinde de situatie, imi place sa ma las cucerita dar in acelasi timp sunt de parere ca e foarte placut si sa pot sa cuceresc happy

| MarYoBenucci a răspuns:

In anumite cazuri da am placerea sa ma las cucerit happy de o fata sa vedem ce poate scoate din ea laughing daca ma intelegiwinking laughing

| kuzican explică:

Cam asa sunt si eu d33a dar imi place sa fiu si cucerita.

| kuzican explică:

Cam asa sunt si eu d33a dar imi place sa fiu si cucerita.

| adyth a răspuns:

Ambele. trebuie sa ai si tu ceva cu ce sa'l/o cuceresti ca sa se simta atras/awinking

| adyth a răspuns:

Ambele.. trebuie sa ai si tu ceva cu ce sa'l/o cuceresti ca sa se simta atras/a winking

| cioco1tweety a răspuns:

Subscriu silvia blushing.chiar si atunci cand imi place cineva.incerc sa-i "sucesc mintile".si astept tot ca el sa faca primul pas
. dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima varianta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Un pic din fiecare.
Trebuie sa contribuim amandoi pentru construirea unei relatii.
Pa, pa.