| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:

* Cum va place sa fie o fata? in general si in detaliu.

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Conversatie pe mess intre mine si un baiat pe care l-am intrebat chestia astalaughing :

Bcka:am o intrebare sa-ti pun
Dan:zi
Bcka:e o intrebare de pe un forum
Dan:... kay... zi!
Bcka:e o intrebare pentru baieti
Dan:zici sau nu?
Bcka: "Cum va place sa fie o fata? in general si in detaliu?"
Dan: laughing...
Dan:dotatalaughing

laughing...

Becka

4 răspunsuri:
| alexxandru a răspuns:

Frate?

Sa le aiba cu schimbatoru!

Sa nu fie tarfa straight face, ca asa trosnestei dintii!

Sa fie frumusica, nu neaparat frumoasa!

Si. cam atat!

| redbull a răspuns:

Nui corect, Tudor are dreptate. crying, Poi sa arate bine sa fie intelegatoare si sa nu ma omoare cu orele la telefon, ca urasc sa vorbesc la telefon ore in sir. Si asa nu ma tine mult bateria laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de baiat, dar frumusetea fizica la inceput, si apoi frumusetea interioara, pe care nu o au toate care alearga numai dupa banii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebare pentru baieti si castiga panglica o fata... zuperrrlaughing