| Antrax a întrebat:

Intrebare pentru baieti dar pot raspunde si fetele: Cum ar trebui sa fie o fata sa va atraga atentzia?

Răspuns Câştigător
| alexboy a răspuns:

Dragutza asa ca tine si frumi

27 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Sa semene cu Chaterine Zeta Jones :X.si daca te referi la carcater: Spontana, dragalasha, ambitioasa,¨un pic¨fitzoasá, libera de inhibitii.desteapta si inteligentawinking
Nu am pretentii prea mari, nuhee hee

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Una care sa semene cu Angelina Jolie? laughing

| BUBULINA a răspuns:

Nu's baiat dar presupun
si multi vb aiurea ca inteligenta oh go on loll

| Encore a răspuns:

-Sa fie sincera
-Slaba
-Draguta
-Ingrijita

atat tongue

| sorin a răspuns:

Sa simti acel ceva care sa iti capteze atentia a o fata.

| pepe a răspuns:

Inteligenta, spirituala, cocheta, draguta. Genul Bamboo sau cele care "se rup in figuri" sa se abtina.

| lia a răspuns:

Mie imi atrag atentia fetele care trec pe langa mine si au un "suflet" mareeee laughing rolling on the floor

| FoXy a răspuns:

Interesanta intrebare, pai o fata poate atrage atentia unui baiat prin mai multe feluri.In primul rand unii baietii sunt foarte atrasi de genul de fata"misterioasa" sti cum sunt baietii mereu accepta provocarile, cat despre aspectul fizic fiecare dupa moftul lui cum s-ar spune. Uniora le plac cele slabutze, altora grasitze, unora le plac cele cu sanii mari, altora cu sanii mici.laughing.
Bye:*

| DMV a răspuns:

@Bubulina: Nu prea sunt baieti carora sa le place sa aiba fete cu dimensiuni 90*60*90, pentru ca majoritatea sunt subnutrite. Daca totusi sustine unul ca ii plac fetele de genul "fotomodel" asta e pentru ca are un complex de inferioritate si vrea sa-l suplineasca cu admiratia baietilor castigata langa o fata cu o anumita prezenta. Daca tencuiala-i de doua degete pe fata iar a dat-o-n bara.
Eu cel putin prefer o fata mai cu forme (liniile corpului sa aiba curbura unei sticle de coca cola de 0.25) daca e vorba de infatisare. Dar nu numai asta conteaza. Daca injura ca birjar si i se pare "cool" poate sa arate traznet, ca nu mai conteaza.
Cat despre intrebare, orice fata are ceva al ei care o poate face speciala - fie ca e vorba de par, vorba, gandire, postura, privire sau miros. Daca stie pune in valoare acel lucru va atrage mai multe atentii.

| tukhey23 a răspuns:

Cum sa fie:asa cum a lasat-o d-zeu.Baieti se uita la aspect din mai multe motive.Domnisoara,e o intrebare buna... dar o fata, e echivalentul unui inger in viata unui baiat. Fetele, sunt darul lui d-zeu... precum copii happy

| urbanghost a răspuns:

@criticul, cel mai bun raspuns laughing
O fata ca sa imi atraga atentia ar trebui sa aiba un caracter puternic, sa nu fie naiva, sa nu se machieze strident, sa fie cat mai naturala, sa se imbrace decent, sa fie CUMINTE [intr-un cuvant].

| Alex >D a răspuns:

Decoltata! si cu parul lung!

Dan

| MarYoBenucci a răspuns:

Deja ai atras tu atentiawinking ...bafta

| just4fun_8801 a răspuns:

O fata sa iti atraga atentia trebuie sa aiba un aspect fizic placut... dupa care poti descoperi alte trasaturi...

| lifeForJesus a răspuns:

Dulceee....sincera!

Răspuns utilizator avertizat
| ShaKuri a răspuns:

Ai spus o fata. poate sa fie si simpatica.si mai putin simpatica...deci. ca sa spun la general.raspuns final : GOALA

| Deer a răspuns:

Nu's baiat laughing Dar presupun ca fizicul e destul de important happy De multe ori prea important happy Cum zicea si Bubulina, multi vorbesc aiurea despre inteligenta oh go on laughing

| silvio a răspuns:

Intrebare pentru @lonelyshadow: dar tu de ce ti-ai expus piciorusele la avatar?
...ca mi-au atras atentia! rolling on the floor

| Andra_6586 a răspuns:

Dpinde de stilul baiatului eu sunt de parere ca o atitudine draguta poate da gata pe oricinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba un stil bine definit in care sa fie bucatele din personalitatea ei, aicea ma refer la imbracaminte, sa fie inalta maxim 1.75, sa nu fie prea grasa maxim 65 de kg, sa aiba un aspect placut(nu ma refer sa aiba fusta scurta, sau nu stiu ce maieu, nu e obligatoriu pentru mine) si cel mai important, cand te uiti la ea sa te priveasca inapoi, pentru ai vedea si ochii, aaa. ce vreau eu sa zic e ca nu conteaza asa de mult cat de mult te dezbraci(nu pentru toti), poti fi foarte frumoasa si atragatoare folosindu-te de cateva smecherii pe care voi le stiti mai bine, imbracamintea, machiajul, parul, stiu eu...

| YukiMrM a răspuns:

Sincer, o femeie proasta si frumoasa happy

tongue

| Cezzyyy a răspuns:

Raspunns pentru m3mo...m3mo a răspuns:
Buna intrebare o fata ar trebui sa fie draguta, inteligenta sincera si care sa aiba un aspect fizic placut nu's pretentios nu? Ba da, esti foarte pretentios! Orice barbat si-ar dori o femeie asa..si foarte putini sunt cei care au. Antrax, depinde de varsta pe care o au..Cat sunt mici, pana la 16-18-20 de ani, prefera alea slabe si perfecte.90-60-90. Si dupa isi dau seama ca nu prea exista fete asa de "perfecte" si vin cu picioarele pe pamant.Atunci cauta fete cu forme si care au ceva in cap, cu atitudine.Acum sa fim seriosi, alea cu 90-60-90, in proportie de 90% is fotomodele...si alea fac atatea sacrificii pentru cariera lor..vai de capul lor..nu stau ele cu un singur barbat, nu au timp de asa ceva. Si chiar daca, dragi baieti, va gasiti una de asta, mai mult de 1 an nu va dau, foarte rar sa fie cuminti. Bafta :*

| m3mo a răspuns:

Buna intrebarewinking o fata ar trebui sa fie draguta, inteligenta sincera si care sa aiba un aspect fizic placutwinking nu's pretentios nu? big grin laughing

| clau_5093 a răspuns:

Sa o duca capul, ca in ziua de azi numai pitipoance sunt in tara asta rar mai gasesti o fata serioasa care nu viseaza la niste lucruri care doar in vis si le poate indeplini