| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:fete pitice(1.60-1.65) sau fete inalte(1.65-1.75)? Doar din curiozitate sa vad care tip de fete predomina! Dau funda raspunsului care aduce si-un argumentbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Am 1,55 m și nu mă deranjează! Bine, sunt mai scundă decât celelalte persoane, însă, acest lucru nu este un defect!
Probabil, băieții preferă acele fete înalte, cu picioare lungi!

| zurick a răspuns:

Unui baiat scund nu o sa se orenteze dupa o fata inalta(mai ales daca mai poarta si tocuri), iar daca e un baiat inalt poate mai bine sa se orenteze spre o fata inalta (sau sa nu conteze detaliul inaltimii pentru el)

| Sociopat a răspuns:

Pitice ca-s micute si dragute.

| MaryaMayra a răspuns:

Inaltimea nu conteaza! alte lucruri sunt mai importante. (sunt fata si sunt si scunda happy )

| HF_Rares_1996 a răspuns:

Orice baiat o sa prefere o fata mai scunda ca el, iar o fata o sa prefere un baiat mai inalt...