| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru >baieti:Haideti ca sunteti anonimi.Cand sunteti cu gasca e adevarat ca pentru a va da voi mari si tari, injurati, luati la misto, fara ca neaparat sa aveti ceva cu persoana respectiva? Ia sa >vedem:!

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Sunt fata şi îţi spun eu, cam aşa e.Ei au impresia că sunt grozavi dacă fac mişto, dar după părerea mea sunt nişte imbecili cărora nu le pasa de sentimentele altora.

| Liviu a răspuns:

Eh eu doar vorbesc vulgar fara sa imi dau seama...
Mai imi scapa cand trec pe langa domnisoare sau femei cate un vai " mi-as 'putulica' "

| DianaScorpio a răspuns:

Sunt fata si pot sa iti spun ca sunt destui care fac acest lucru exact din motivul pe care l-ai spus mai sus. Ceea ce mai pot sa iti spun este ca cei fara caracter si personalitate fac asta.

| kalmizen a răspuns:

De obicei astia care fac asa sunt cocalari
Baietii normal stau de vorba nu au treaba cu nimeni