| Andrejvladimirovicii a întrebat:

Întrebare pentru băieți
V-a atras vreodată vreun băiat sau prieten cel mai mult?

4 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Nu niciodată. Prieteni mei sunt doar prieteni cu mine atata nimic mai mult niciodată nu a fost și nici nu o sa fie între mine și prieteni mei.Poa sa fie și fată prieten niciodată nu a fost mai mult de atâta între mine și prieteni mei și niciodată nu mam uitata la ei cu alți ochi și alte intenți bolnave. Un prieten îți este un prieten nimic mai mult nu are cum sa fie între tine și prietenul tau altceva. când ii aude pe alți ca au prieteni cu benefici mise face scârbă cu toată fința este clar ca nu sunteți prieteni și este cu totul altceva aia nu mai este prietenie adevărat când faci ceva faci cu prietenul tău este cu totul cu totul altceva cu prieteni nu te culci nu pentru asta sunt prieteni adevărați nu-ți faci prieteni ca sate culci cu ei și sate uiți cu alți ochi bolnavi la ei. îți faci prieteni să-ți fie prieteni adevărați.

| 1997onur a răspuns:

Lasa-l în pace-_- nu-l judeca pentru așa ceva uităte la tine înainte să-l judeci și să faci mișto de el.

| 1997onur a răspuns:

Dumnezeu este sus vede și aude totul.