| DaianaDC a întrebat:

Ati fost vreodata in situatia de a avea o atractie pentru un/o prieten/a de sex opus? Daca ati simtit asta ati spus-o? Sau cum ati reactionat? Ma refer ca o fata sa fie atrasa de un prieten bun sau un baiat sa fie atras de o prietena buna, in sensul formarii unei relatii.

2 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Da. Mi-a placut de colegul meu de banca cam 1 an, insa nu i-am spus nimic : era mai mic decat mine( la inaltime si ani) si acum mi-am dat seama ce prost ordinar e. Acum ne-am cam certat si mno. Asta-i viata! Dar tu? Tie iti place de un prieten?

| DaianaDC explică (pentru ABCD122):

Da, dar nu am avut curajul sa ii spun niciodata.