| fetitzadulke26 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: va plac fetele slabe sau cele mai bine facute? nu grase, doar bine facutehappy

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Intotdeauna vom cauta o fata care sa prezinte un echilibru intre aspect si intelect. Poate sa fie ea 90-60-90, daca nu o duce mintea eu sincer nu m-as simti atras de ea. Acum fiecare vede frumusetea altfel prin ochii lui. Sunt oameni care au fanteziile la cele 2 extreme, adica sunt atrasi de fete foarte slabe sau de cele foarte grase. Eu personal prefer o fata care sa aiba ceva carne pe dansa, sa nu tii langa tine chiar un sac de oase. Dar mare parte din joc o face intelectul fetei, care il poate face pe baiat sa treaca peste barierele aspectului fizic happy

1 răspuns:
| mFlorian a răspuns:

Mie personal imi plac cele mai bine facute.