| AstaMica15 a întrebat:

Hei baieti va plac fetele grase sau slabe?

3 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Tu ce crezi? normal ca nu le plac fetele grase straight face

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Sincer sa fiu sa nu fie nici grase nici slabe...nu neaparat sa fie foarte "bune" dar sa nu fie nici obeze...si nici sa le ia vantu' happy

| Beastly a răspuns:

Aici depinde de baiat. in general baietilor nu le plac fetele obeze. dar nici cele slabee... le plac cele nici prea slabe si nici grase.nu le place o fata care de abia se tine pe picioare si nu are deloc sanii. lor le place o fata care sa aiba forme dar nici prea mari formelelaughing:*