| TyoღMarilynManson a întrebat:

Intrebare pentru cei care trec a 8-a (intrebare despre a saptea) este grea chimia la inceput?

Răspuns Câştigător
| GeOrgeADD1995 a răspuns:

La inceput e usor te ia cu experimente cu laboratoru de chimie si cu instrumente dar dupa in al 2 lea semestre vine greu dupa ce studiezi atomu-structura sa-formule chimice-scrierea unei formule chimice-reacti primul semestru e cam usor da dupa devine mai complicat

3 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

In primul semestru este superba in al 2 se mai complica putin
funda?

| LifeInPink a răspuns:

Haha laughing desi nu trec in a 8-a, iti pot spune ca, chimia, daca nu o intelegi, va fi un chin pentru tine. eu am avut noroc ca profa era o tipa tanara si de treaba, si ne dadea note pe referate, ca altfel toti eram corigenti laughing Bafta :*

| dutzubu a răspuns:

Acum depinde de nivelul de intelegere a fiecarui elev... unii zic ca e foarte greu altii ca e foarte usor, in clasa a8a dupa parerea mea nu e asa grea chimia o sa faci foarte multe egalalizari...acum depinde si de stilul profesorului de predare