| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei ce trec clasa a IX-a: Aveti emotii?:Xkiss

Răspuns Câştigător
| marpey16 a răspuns:

Oareecuuum. Adica pana acum am zis ca nu am emotii, dar acum ca mai e doar o saptamana si ca ii aud pe toti vorbind ca "vaaai, incepe liceul", parca m-a mai luat si pe mine valul putin.hee hee

5 răspunsuri:
| SalutTpu a răspuns:

Nici eu nu cunosc pe nimeni. Adina stiu doua colege din generala dar ele sunt la alte clase.
Am emotii dar sunt si nerabdatoare

| SalutTpu a răspuns:

Adica *

| 26justmeandyou a răspuns:

Buna. Trec clasa aIX-a, dar nu am foarte mari emotii pentru ca voi ramane cu majoritatea colegilor din generala. Si tu esti bobocicasmug?

| EuPentruToti a răspuns:

Deloclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Dreamy : Si eu sunt bobocica, si am emotii pentru ca nu cunosc pe nimeni la liceu. in care sunthappybig grin