| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Maine incepe scoala, nu aveti emotii? Pe ce clasa mergeti?

14 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Nu am emotii happy am trecut a X-a love struck

tuu? smug

| XVCDG a răspuns:

Eu nu am emotii trec pe a9-a.Funda te rog

| marionettetolife a răspuns:

Eu am multe emotii trec in a IX-a

| Kiddzo a răspuns:

Nu am. Trec a8-a, dar trebuie sa recunosc ca mi-e groaza de examene. Dar tu?happy

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Am ceva emotii, dar nu foarte mari. Trec intr-a 9-a.

| Fiction a răspuns:

In clasa a-VII-a.Am mari emotii, deoarece se schimba aproape jumatate din profesori, inclusiv diriginta.

| deutza_2137 a răspuns:

Am emotii trec a 5a

| FunkPunk a răspuns:

Nu am emotii, ma bucur pentru ca mi-am luat niste haine super tari si de abia astept sa ma imbrac cu ele, trec pe a6a

| FuNdITaPeNtRuMiNe explică:

Sall la toata lumea! Eu trec pe a 7 si am putine emotii

| alina_1226 a răspuns:

Nu.trec a 12 `a

| Dedegs a răspuns:

Nu prea am emotii. Trec in clasa a saptea, tu?

| KittyBeyb14 a răspuns:

Trec a VII a si sincer nu am emotsii...nu stiu cum au fost ceilalti dar eu una abia am asteptat sa inceapa ca incepusem sa ma plictisesc ink din prima saptamana de vacanta

| Teddy1love a răspuns:

Am pentru prima oara emotii inainte de scoala in viata mea ca am o scoala noua si na...mi-e frica...trec a 5a

| Andrei2 a răspuns:

Pe a cincea cam am emoti