| bunny_6472 a întrebat:

am o intrebare pentru voi. va place justin bieber? de ce?

Răspuns Câştigător
| tomyk a răspuns:

Mie sincer nu imi place pentru ca are o fata de mop calcat de tren, are un zambet de gaina bolnava si ca bonus are o voce de femeie nebuna...De aia nu imi place de el.

7 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

...Nu prea ascult...defapt deloc.Am auzit cateva melodii care mi-au placut asa un pic, ceva talent are dar nu stiu pare prea fetita nu stiu.

| Skylar a răspuns:

Your resistance makes Bieber stronger rolling on the floor))))))))

| The0nly a răspuns:

Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodiile sunt misto da mie mi se pare ca e cam fetita.nu stiu.parerea mea. fundita?

| blueorange1302 a răspuns:

Nu pentru ca e gay si naspa

| T0nix a răspuns:

Ideea e ca are ciudat si toata lumea zice ca vai jos cu JB, el canta destul de bine si are niste melodii chiar dragute.E doar "un trend" sa zici ca e nasol.Peste cateva luni toti cu vaai ca ce bine arata si tot asa.
P.S. Nu's fana sau asa, da n-am nimic cu tipu`

| RocSana_8374 a răspuns:

Da e idolul meu:X:X
pentru ca:1 are niste ochi superbi
2 are nasucu ala haios
3 imi plc melodiile lui mai ales mesajul/ mesajele lor
4 are zambetu frumos
5 e amuzant
6 are un suflet mare:X...in general imi plac genul asta de baieti(in afara de chestia cu melodiilebig grin) fundita?:*