| gingergirl1 a întrebat:

Heey! Am o intrebare! Ce are toata lumea cu Justin Bieber?
Adica toata lumea ii uraste,dar de ce? Nu sunt fana,dar imi place cum canta,are o voce buna...happy
Si mai exact de ce i se spune gay? Care-i faza a fost cu un baiat, sau ce? Sau e doar invidie? thinking

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar saracii il invidiaza si cei care nu au multi bani ca el.

| mona a răspuns:

Nu toata lumea il uraste si cei care o fac, fac asta din invidie

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nici eu nu sunt fata a lui Justin Bieber insa, asta nu inseamna ca pe oriunde vad poze cu el sau stiri despre el, trebuie sa las comentarii rautacioase sau sa imprastii diferite zvonuri cum ca ar fi gay etc.Probabil,de fapt, sunt sigura ca toti cei care au"ceva de impartit cu el", o fac din invidie.Si eu sunt de aceeasi parere,are o voce buna,canta destul de bine,are melodii frumoase si nu arata deloc rau[aspect fizic]happy. Pana la urma, orice vedeta, de fapt, orice persoana normala are partile ei mai bune sau mai rele. Daca noi ne incapatanam sa-i vedem doar defectele, asta nu inseamna ca nu are si calitati.In fine, nu suntem perfecti ca sa putem fi placuti de catre toti.Pa-pa!happy

| BlackEyedGirl a răspuns:

Stii ca el cand s-a lansat avea o tunsoare ciudata, parul foarte in ochi si avea si voce de fata si cred ca de asta ii zice toata lumea asa. Si cred ca si di invidie.

| XBrunetteX a răspuns:

Nu sunt fana, dar nu imi place muzica lui. Punct. Fara invidie sau alte tampenii.
Unii oameni idioti pe care pur si simplu nu-i ajuta capu' sunt invidiosi ca n-au banii lui sau fani. Ceea ce mi se pare o prostie. Adica, ce le-a facut JB lor ca sa-l urasca? laughing
Eu il las in treaba lui, nu ma afcteaza cu nimic si nu cred ca e gay, ca are prietena(pe Selena Gomez).
Pur si simplu nu-i ascult muzica si nu ma holbez la moaca lui cum fac unele disperate laughing

| Ironicnαme a răspuns:

Nu am nimic cu el. E un adoleşcent care îşi trăieşte şi el visul, însă prima lui melodie numită ' Baby ' a fost probabil prea stupidă.
Faza că ar fi fost 'gay' nu este deloc adevărată. Altfel nu ar fi fost iubitul Selenei Gomez.
Baftă.

| lucian_2018 a răspuns:

Pana la urma nu poti fi placut de toata lumea. Unui raper nu-i poti cere sa-i placa de cuta sau de bieberwinking
Nu toata lumea il urasta, are si el fanii lui.
I se spune gay pentru ca se poarta ca unu rolling on the floor si pentru ca s-a dat un zvon si toti au inceput sa vorbeasca espre asta.

| DubstepGirl001 a răspuns:

Eu cred ca e mai multa invidie.Pentru ca a stiut "sa se faca auzit" si l'au descoperit.Si ca stie cum sa castige.