| TeooOo a întrebat:

Intrebare pentru. fanii NARUTO! http://www.youtube.com/watch?v=TIjx2_B0IbQ La 1:43 ..in ce episod se intampla? Funda! Sau daca mai stiti si alte episoade din astea!

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Episodul 104
aici il vezi http://www.trilulilu.ro/video-animatie/naruto-episodul-104-ro-sub

pai scene din astea nu prea mai sunt doar din cauza ca sunt toate in acel video, mai ramane si cand Sasuke vrea sa o omoare pe Sakura...

| TeooOo explică (pentru AlexanderTheG):

Dar era un episod cand Sasuke o omoara pe Sakura cu sabia din cate am vazut pe YouTube. A aparut?

| AlexanderTheG a răspuns (pentru TeooOo):

Nu, ala cred ca era un material realizat de fani, Sasuke doar a vrut sa o omoare dar nu a reusit.

| TeooOo explică (pentru AlexanderTheG):

#:-s Ce bine! Mersi!

| AlexanderTheG a răspuns (pentru TeooOo):

Cu placere, oricum sakura face parte din personajele prinicipale deci nu o sa moara.

| TeooOo explică (pentru AlexanderTheG):

>:d< Ce binee! Oricum vreau sa fie cu Sasuke :d

6 răspunsuri:
| LoveNarutoAnime a răspuns:

Mie mi se pare ca sasuke EMO! Zau asa! Mai intai a vrut sa-l omoare pe Itachi ca sa-si razbune clanul, apoi a aflat adevarul de la Madara Si acum vrea sa distruga Satul Konoha ca sa-si razbune fratele? Ohhh...ce naiv e Sasuke...mai naiv ca el e Naruto! Data viitoare in loc sa te bati cu el promite-i o bomboana daca se va intoarce in Konoha! Manga asta nu are nici un sens si rost!