| Piㄨㄨy a întrebat:

Intrebare pentru fete. Am 17 ani si de ceva vreme m-am latit foarte tare in solduri. Inainte aveam corpul in forma de clepsidra,adica zona soldurilor era rotunjita si imi placea foarte mult. Acum,pur si simplu sunt dreapta si oasele bazinului se observa si ies putin in afara desi nu sunt slaba deloc. Corpul meu e pur si simplu aiurea(mai am si talia foarte subtire). Ce inseamna mai exact schimbarile pprin care trec?(in afara de faptul ca devin femeie) Inseamna ca o sa ma ingras? Corpul meu o sa mai aiba forma de clepsidra pe care o aveam inainte? Si inca ceva. Sanii mei nu sunt dezvoltati aproape deloc, sunt foarte mici, desi am 17 ani. Nu au crescut aproape deloc. Intotdeauna m-am dezvoltat mai greu decat colegele mele, dar chiar asa?! Deci a 2-a intrebare este: Mai exista vreo sansa sa-mi creasca sanii si sa arat "normal"?

4 răspunsuri:
| Piㄨㄨy explică:

Scuzati gresile gramaticale..inafara**

| Wøodenpints a răspuns:

Ăsta este rezultatul faptului că te îndopi cu căcaturi şi nu faci mişcare.
O să ajungi o bilă cu ţâţele cât căcăreaza.

| Piㄨㄨy explică (pentru Wøodenpints):

Bai du-te si vezi-ti de cacatul tau de viata daca nu stii sa spui ceva calumealaughing))

| Wøodenpints a răspuns (pentru Piㄨㄨy):

Viaţa mea e ok. Mie-mi place cum arăt momentan, nu-s nemulţumit de aspectul meu fizic şi nu vreau să-l schimb.
Tu în schimb eşti grasă şi ai ţâte mici. Naşpa...naşpa de tot.