| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Care este compania cea mai placuta si pe cine nu suportati cand sunteti in acea perioda a lunii?

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Ți-am mai răspuns și ieri la întrebarea asta. big grin
Mie mi se pare ciudat, și ca să-ți răspund la ce mi-ai zis, eu tot nu înțeleg cum să nu suporți compania fetelor în perioada aia, pur și simplu mi se pare ciudat, n-am mai auzit asta până acu'.
A, eu nu suport o mare parte din oamenii pe care-i cunosc, dar asta se întâmplă tot timpul, nu am perioade și perioade.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Compania cea mai placuta: prietenele mele, caci cu ele pot discuta despre orice.
PE cine nu suport: aproape pe toata lumea; imi place sa stau singura, sa nu fiu deranjata, dar uneori mai ies cu prietenele.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am sentimente de genul asta.
da-mi un vot, te rog! http://www.econcurs.com/concurent-Bratulescu%20Sorina.html