| AlexiaClaudia a întrebat:

Ce fel de fete nu suportati?laughing

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu suport mincinoșii și trădătorii!
Pa, pa.

11 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Nu suport: fetele care erau super dragute, dar le-au schimbat like-urile si popularitatea, devenind niste fitoase cu aere in cap; fetele care se imbraca sumar si se machiaza strident pe strada, cu iPhone-ul in mana si genta pe mana (pitipoancele); fetele care se cred mai presus decat toata lumea; fetele grase care se cred cele mai frumoase de pe pamant; fetele care spun ca merita iubire si ca sunt sfante, in timp ce ele sunt panaramele orasului; fetele care spun ca sunt fane ale unor trupe, dar daca le intrebi de o melodie nu stiu sa-ti raspunda; fetele care se apuca de fumat tigari, iarba si sa bea alacool doar ca sa fie "cool" si lista poate continua...

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Urate si proaste.

| Dariusuu a răspuns:

Ălea când un pic le creşte fundul şi deja aleargă după maşini şi pofte.
Aaaa, nice pe cele închise la minte care nu ştiu numa să facă rău.

| Sociopat a răspuns:

Genul de fata pe care il vezi in Bucuresti prin centrul vechi. Tarfe proaste care n-au nimic altceva de oferit in afara de maimuta lor cheala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitipoancele, sau chiar cele inteligente care se comporta ca niste idioate dar tot au pretentia sa fie respectate ca unele cu ceva in cap pe langa tarana.

| Voidwithin a răspuns:

Care se baga in seama aiurea.

| ShadoWCrist a răspuns:

Fetele uratelaughing

| dana12848 a răspuns:

Cele care se cred inteligente da nu sunt

| AlexandraCris a răspuns:

Cele care se cred mai superioare decât restul.

| B0gDaN1931 a răspuns:

Pe cele fitoase si cele care vorbesc prosti