| Ada46 a întrebat:

Intrebare pentru fete:cate abdomene trebuie sa fac pentru a avea abdomenul plat si cam dupa cat timp apar rezultate?

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Incepe cu 20 pana la 50 primele zile si cresti pana ajungi la 200 pe zi. Rezultate apar cam greu dar daca te ti cred ca in 3-4 luni.

1 răspuns:
| Blue_Nicoleta_1989 a răspuns:

Am o prietena care facea (pe zi) 20 de abdomene facea o pauza de 3-4 minute (sau cate vrei tu) dupa ir facea alte 20, iar pauza si asa pana la 100 de abdomene pe zi si are chiar si patratele :3 Rezultatul o sa-l ai dupa cateva saptamani bune(mini o luna) happy Funda?