| Lupulalbastru a întrebat:

Intrebare pentru fete! Ce fel de baieti va plac? Cei putin mai grasuti sau putin mai slabi, adica sa aiba muschi nu grasime!

Răspuns Câştigător
| EmaEmax a răspuns:

Evident ca majoritatea fetelor (cam 99, 99%) prefera baietii cu muschi, dar dupa parerea mea asta e un aspect care conteaza foarte putin, degeaba are baiatul muschi, ochi verzi, par blond dau mai stiu eu ce daca nu stie sa se poarte.Eu una ma orientez mai mult dupa frumusetea interioara.
O zi buna sa ai!
EmaEmax

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Slabi slabi slabi

| DaianaDiana a răspuns:

Mie imi plac baieti inalti, slabi si blonzi cu ochi albasti sa fie cat de cat frumosi si sa fie romantici si foarte vorbaret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu fie nici prea slab dar nici să aibă burtă. Depinde de înălţime.Nu contează mereu dacă are sau nu muşchi. Când vrei să te lauzi şi să ai lângă tine un băiat doar pentru aspect fizic muşchii sunt primul criteriu pe care trebuie să îl respecte.

| AndraRox a răspuns:

Mai intrebi? Adica orice fata ar alege a doua varianta, Dar persoana de langa tine/iubitul nu ti-l/o alegi numai dupa aspectul fizic, la mijloc se afla iubirea, nu? Oricum, sunt draguti si baietii mai grasuti, nu foarte tare.

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Nu tot timpu iti alegi baiatu dupa frumusete poate are sentimente puternice pentru tine si tu la fel atunci nu conteaza exteriorul ci interiorul

| emperatriz13 a răspuns:

Poooi tu ce crezi... acolo un pick de muschi, bruneti cu ochi verzi-albastri cam asa ar fi dragut sa arate un baiat pentru menee. Parerea mea happyhappyhappyhappy