| iintunericul a întrebat:

O intrebare pentru fete, ce tip de baieti preferati
Baieti slabuti sau baieti grasuti, de ce?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu contează greutatea.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Normal.nici prea slab, nici prea gras

| Crainstorm20 a răspuns:

Eu sunt baiat. Dar da fetele prefera un iubit slab.
De exemplu: daca ar fi sa merg cu o fata prea grasa m-as face de ras! tongue
Dar inainte nu era asa de multa superficialitate!
Inainte oameni se casatoreau pentru ca se iubeau!
Nu ca in ziua de azi pentru bani, statut social, etc! tongue

| AdaDreaMer a răspuns:

Fetele in ziua de azi apreciaza mai des baietii stilati si ingrijiti indiferent ca au ceva kg in plus sau in minus. Peste un timp oricum corpul lor nu mai e asa cum a fost. Atit timp cit aveti grija de voi baieti, nu cred ca este o problema pentru domnisoara daca e slab sau mai plunut)