| Numby a întrebat:

Intrebare pentru fete big grin
Ar arata bine un baiat cu par pe piept? sau sa se epileze?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

☻ E normal ca băieţii să aibă păr pe piept, dar e cam scârbos, deci arată mult mai bine fără! ☻

8 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Problema este cand nu se mai poate numi par, ci blana. In rest, pentru mine e ok, nu doresc sa aud de epilare decat sub forma de gluma.

| LoveIsForFree a răspuns:

Nuu.Eu ii detestlaughing.Sa se epilezewinking!

| pίTίк a răspuns:

Mie imi plac baietii fara par pe piept
sau care se epileazabig grin

| AlessiaRebecca a răspuns:

Sa se epilezeeeeee laughing

| Clauditza21 a răspuns:

Mie una nu imi place sa aiba vreo tufa pe piept, dar acum asta e...depinde cum l-a lasat mama natura...

| dya333 a răspuns:

Nu le sta prea bine baietilor cu par pe piept dar sunt femei care nu iau in considerare acest lucru aaa si inca un lucru foarte amuzanta intrebarealaughing

| adda_3343 a răspuns:

Parerea mea este ca un baiat cu par pe piept arata aiureastraight face eu votez pentru sa se epilezehappy

| Adelinutza99 a răspuns:

Eu ii detest.Ar trebui sa se epileze!