| Trolololol a întrebat:

Pt fete: Unde ar trebui sa se rada/epileze un baiat pentru a arata mai bine?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Proaspat barbierit mereu,fara fire rebele de par in nas sau urechi si, bineinteles, sub brat! Nicaieri altundeva!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Unde vrea el.

Daca se ia la subrat, pentru mine e de-ajuns.

| Anet a răspuns:

Peste tot, mie mi se pare aiurea si scarbos cand vad cate unu cu ditamai padurea la subrat si desi unii baieti sunt sceptici in privintza epilarii pe picioare chiar arata super in special vara la baietii super bronzati love struck

| shtephie a răspuns:

La Axila(=subratul) poate sa se faca happy Este inestetic la oricine.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Subrat si. stii tu unde happy

| Puppetzz a răspuns:

De preferat in baie...

| Izma a răspuns:

Pai... daca este vreun Yetti... i-as recomanda sa se rada! sa isi faca baie in ceara rolling on the floor)

| UnuAltu a răspuns:

Pe cap smug

| alinusha_3141 a răspuns:

Pai la subrat ...ca mi se pare greeetos cand vad unu cu ditamai padurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicaieri parearea mea, nu is baiat, dar nu e gretos cand vad unul epilat pe picioare ca un pui de gaina parjolit laughing lasa-te natural cum esti daca esti baiat, nu te epila nicaieri in afara de sti u zona aia intima pentru igiena in caz ca faci

| SSatanicDesire a răspuns:

Pe fata si in zona intima