| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu intrebare: De la ce varsta ar trebui sa se epileze un baiat si cu ce? Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

Pe față și în zona pubiana te razi, prietene (în zona pubiana poți folosi o mașină de tuns). De mărarul de pe picioare nu te atingi pentru că nu ești fotbalist!

| NuMaContrazice a răspuns (pentru adriang95):

rolling on the floor

| Chelios_Chev_1994 a răspuns (pentru adriang95):

Ai +1 de la mine si eu fac la fel.
Nu ma ating de mararu de pe picioare.

7 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Dacă te referi la față atunci, trebuie sa te bărbierești si nu să te epilezi, atunci cand, na, îți crește barbă...
La fel și la subraț.
În zona pubiană e opțional la fel și pe picioare.

| SageKid a răspuns:

Pai,mai intai sa ne zici unde sa te epilezi, ca daca incepi si tu cum ii aud pe uni,, ma epilez pe picioare'' nu mai zic nimic...

| doxatuVexxatu a răspuns:

Cu lampa

| Necrophilia a răspuns:

De la 1 an cu lama lu' tactu.

| Mikii193 a răspuns:

Păi depinde cât de păros e. Și de preferat cu ceară, dar părul de pe fața cred că mai bine cu lama.