| Ella_1621 a întrebat:

[intrebare pentru fete]... e normal ca prima data cand ai menstruatie sa tina de exemplu de marti pana sambata, sambata se opreste si luni revine.

PS: duminica am fost la baie si m-am plimbat si cu bicicletabig grin

4 răspunsuri:
| Ella_1621 explică:

M-am linistit.da, cu bicicleta am mers destul de repede ca de obicei pentru ca nu-mi place sa merg incet si am facut cam 15 kmbig grin

| cristina_6311 a răspuns:

Da.e absolut normal.stai linistita.

| laura93 a răspuns:

Stai linistita.Nu ai nici o problema.Ciclul menstrual poate varia la inceput:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fi pus mult efort cand te-ai plimbat cu bicicletawinking
Nu te ingrijora! Vei trece cu bine peste aceste momente grele prin care toate fetele trec.

Bafta!; x