| TLF92 a întrebat:

Intrebare pentru fete si sa nu aud cu nu conteaza, cam spre ce fete ma refer ca inaltime ar trebui sa incerce un baiat care are doar o inaltime de 1.65, cu tot cu tocuri purtate gen! Vreau o parere sincera, cu cat trebuie sa fie barbatul mai inalt decat fata in cm? Sunt constient ca la inaltimea mea sunt ca si inexistent dar macar vreau odata pentru totdeauna sa elucidez misterul

23 răspunsuri:
| tzionut a răspuns:

Nu sunt o fata dar iti raspund.
Lasa naiba complexele deoparte. Raspunsul e ca in pat nu conteaza inaltimea. Barbatul nu trebuie obligatoriu sa fie mai inalt ca femeia pentru a avea impreuna o relatie buna. Conteaza caracterul tau si al fetei. Invata sa oferi fara sa ceri nimic la schimb, invata sa ajuti fara sa ai pretentia de a fi ajutat, invata sa mergi pe propriul drum in loc sa mergi cu turma, invata sa risti, invata sa gandesti, si citeste cat mai mult in loc sa iti pese de ce zic ceilalti.

| TLF92 explică (pentru tzionut):

Bla bla bla tu n-ai treaba bro

| tzionut a răspuns (pentru TLF92):

Cauta poza cu danny de vito si sotia lui langa care a stat 30 de ani, dupa discutam.

| Ofiintă a răspuns:

"Un băiat care are o înălțime de 165 cu tot cu tocuri purtate".
laughing

| TLF92 explică (pentru tzionut):

Tu ești tâmpit de fel mai ai puțin și îmi zici ca exista dragoste adevărată între Columbeanu și Irinel

| TLF92 explică (pentru Ofiintă):

Ma refeream la înălțimea fetelor cu tot cu tocuri din dotare ......foarte amuzant

| TLF92 explică (pentru Ofiintă):

Nu am fost olimpic la romana, acum am observat am scris greșit, m-ar ajuta totuși niște răspunsuri

| tzionut a răspuns:

Domnul meu daca nu iti place raspunsul nu inseamna ca trebuie sa ii jignesti pe cei care doresc sa te ajute. Daca exista respect, incredere si comunicare, orice relatie evolueaza in bine. Eu ti-am dat un exemplu sanatos o relatie de 30 de ani, iar tu imi raspunzi cu o stire mondena...

| TLF92 explică (pentru tzionut):

Du-te ma ca ai treaba, esti fata sa dai un raspuns ce p l m tot te bagi in seama atunci, hai sa ai o zi buna

| A1l3e0x7i9a a răspuns (pentru TLF92):

Poate el nu e fată, dar eu sunt și îi dau dreptate. Nu m-ar deranja să fiu cu un băiat mai scund decât mine, ba chiar din contră, aș prefera să fie așa, atâta timp cât ar avea un caracter frumos. Nu îi mai jigni pe cei care încearcă să te ajute! Preferințele diferă de la persoană la persoană!

| TLF92 explică (pentru A1l3e0x7i9a):

Chestii din astea sa iti ridice moralul le-am fumat de mult, in fine mersi de asa zisul raspuns

| Frank51 a răspuns:

Daca prin tocuri te referi la orice fel de incaltaminte, atunci in realitate ai 1.62 maxim. Ba, sincer e putin mai greu sa gasesti o fata mai serioasa asa, adica vei fi ignorat de majoritatea, dar vreau sa iti spun din experienta mea personala( am 1.70 incaltat), ca se poate gasi, personal am avut o singura iubita mai inalta decat mine cu vreo 3cm, deci avea 1.73, si a fost super ok relatia.

| TLF92 explică:

REFORMULEZ pentru un baiat de inaltime 1.65 cam la ce fete trebuie sa ''latre'' ma refer pe inaltime CU/ SI FARA - Tocuri, poate acum INTELEGETI

| TLF92 explică:

Cosmin nu stiu cum ca imi citesti intrebarile iti zic asa mai pe direct CE TE FUTE GRIJA PE TINE CUM AM AJUNS LA 27 FARA SA AM PRIETENA ca nu inteleg si nu mai da cerere ca nu vorbesc in privat cu tine

| Lss a răspuns (pentru TLF92):

Una care e receptiva la vrajeala ta happy
Daca te intimideaza una inalta. uita-te dupa fete maruntele, sunt cu duiumul.

| TLF92 explică (pentru Lss):

Haha ce faina ești moor, eu tot ce vad pe strazi mereu cu un cap sau doua mai înalte decât mine, am ajuns sa cred ca fetele în ziua de azi măsoară de un 1.75 în sus

| Emma30555 a răspuns:

Ar trebui sa încerci cu fete de înălțimea ta, sau mai scunde, sau puțin mai înalte, diferența de 2, 3 cm nu contează

| Lss a răspuns (pentru TLF92):

Nu sunt tipa, sunt tip (gay), deci impartial cu discutia despre atractia intre persoanele de sex diferit.
Unii oameni inalti sunt usor aroganti datorita acestui lucru, dar este prea prea prea mult sa te vezi in asta sursa tuturor problemelor tale.
Lucrurile trebuie incepute de jos. chiar daca tarziu. Du-te spre fetele care nu iti plac. cele timorate, nu neaparat istete sau bine definite. toate incep undeva.

| TLF92 explică (pentru Lss):

Înțeleg, pot sa întreb ce p l m vreți, știți sa citiți o întrebare? Pentru fete

| TLF92 explică (pentru Lss):

în fine ducem discuția în alta parte dar pe tine te plac fetele de fel de ti ai schimbat orientarea sexuala

| TLF92 explică (pentru Lss):

Apreciez, cu tot respectul, nu am nimic cu persoanele gay dar nici nu vreau sa rezonez cu ele

| Glenky a răspuns:

Din răspunsurile tale am tras concluzia ca ești inexistent pentru fete din cauza caracterului tau infect. Dar da vina pe înălțime daca te face sa te simți mai bine.

| TLF92 explică (pentru Glenky):

Du-te ca ai treaba crede-ma