| Mariaaa234 a întrebat:

Intrebare pentru fete! Va simtiti atragatoare? Prin ce lucru?

Răspuns Câştigător
| Amy240 a răspuns:

Mie imi place la mine faptul ca sunt indrazneata si multi baieti mi-au spun ca le plac ochii mei happy

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Orice femeie arata bine cand este ingrijita insa devine atragatoare, seducatoare cand are atitudine.

| Konata a răspuns:

Eu ma simt atragatoare cand sunt ingrijita adica: spalata, pensata, curata, imbracata frumos si curat, etc. O femeie\fata este frumoasa atunci cand esten ingrijita. happy

| Mariaaa234 explică (pentru Konata):

Mersi mult de raspuns!

| Konata a răspuns (pentru Mariaaa234):

Cu placere happy.

| mylifedance a răspuns:

Sunt total de acord cu Giulikabatting eyelashes Eu atrag lumea cu ochisori mei verzi big grin