| AnonimInOras a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Voi judecati baietii doar dupa aspect sau si atitudine?
De exemplu eu sunt asa:1.78,95 Kg,solid(nu gras...e o diferenta, nu atarna sunca pe mine),brunet,ochii caprui, prietenos.glumet,sufletist,timid(mare dezavantaj pentru mine),protector, prost de gura uneori...

Voi ce parere aveti?
Multe fete mi-au spus ca nu ma plac doar pentru aspect si asta ma streseaza la culme deoarece judeca cartea dupa coperta.....astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| euAdelina a răspuns:

Nu conteaza asa mult cat esti de urat\frumos atata timp cat te aranjezi, daca la o fata-i placi ii placi asa cum esti, doar ca uneori sunt mai draguti baietii mai slabutii si micutii de statura (parerea mea) Daca esti frumos ai un avantaj, pentru ca te accepta mai repede fetele si apoi trebuie sa arati cine esti, daca esti mai uratel e mai greu pana ajungi la inima fetei pentru ca aspectul fizic uneori conteaza.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Niciodata nu am judecat un baiat dupa aspectul fizic si asta pentru ca nu ma consider perfecta

Răspuns utilizator avertizat
| LastKisss a răspuns:

Pentru o adevarata fata conteaza si aspectul fizic ( sa fie acceptabil tipul, sa nu te faci de ras pe strada cu el ) dar cel mai mult conteaza aspectul moral.

| Hopii a răspuns:

Pai,in primul rand sunt doua feluri/tipuri de fete.1 Cele cu fite, adica care judeca aspectul fizic.
2. Cele"cu mintea in cap", adica cele care tin cont de personalitate.
Adica intr-un final toti isi gasesc perechea de viata, unii mai repede decat alti.

| AnonimInOras explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.