| vintagegreen a întrebat:

Intrebare pentru fetele varsator: ce zodie au prietenii / iubitii / fostii / sau baietii pe care. i iubiti? doar pentru varsatoare.

Răspuns Câştigător
| moesia a răspuns:

Pey fostii au fost Taur, Scorpion, Leu, Pesti, Gemeni. dar parca tot mai bine era cu un Leu.nu stiu, eu tot astept un Varsator.sa vedem ce iese.

3 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Eu sunt varsator. Barbatul pe care l-am iubit, deci actualul meu fost iubit este fecioara. Mereu m-am inteles bine cu toata lumea iar cu barbatii care mi-au fost iubiti am ramas prieteni. Ma consider o persoana mai mult decat intelegatoare si inteleg absolut tot atata timp cat mi se spune la timp. Parerea mea este ca daca oferi ceea ce iisi doreste iubitul, daca il intelegi, daca stii cand sa atci si cand sa vb. Sunt f multe

| Mariiia a răspuns:

Scorpion

| BloodxD a răspuns:

Pai am fost cu un tip in zodia varsator(ca minelove struck)...acum sunt cu un tip in zodia Leubatting eyelashes. Deci.tongue