| Nustiucenumesaimipun1234 a întrebat:

Se potrivesc fetele din zodia scorpion cu băieţii din zodia vărsător? De ce da, de ce nu? Funda

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Nu sunt astrolog, dar am gasit asta si cred ca te ajuta. Pare interesant.
http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Aoleo,sa nu aud, am stat cu o varsatoare ceva timp. Adora sa fie in centru atentie, sa aiba multi prieteni.Eu find foarte sufocant cu drgostea, find foarte atent cu ea, mereu voiam sa ii fiu alaturi o sunam sa vad cum se simte si etc.Nu a durat, ne-am despartit.I-am zis sa ne mutam impreuna m-a refuzat, faceam multe pentru ea.Insa mi-a ajuns la gat.Eu o cautam mereu, ea pe mine NU. Nu am mai cautat-o 3 saptamani, apoi m-a cautat ea de 2 ori. Dupa i-am dat cu flirt, cand am vazut-o ca nu vrea nimic.Acum sta cu unu care are masinalaughing. Oricum scorpioni si varsatori nu se inteleg de nici o culoare.Si eu sunt scorpion happy Noi scorpioni(zodiile) decat sa pierdem mai bine murim,insa cand treaba se impute si numai vrem sa luptam, ne focalizam pe alt 'tel'. Ai grija, depinde si varsta, si in ce an te-ai nascut. Daca ai o adresa de mess, poate iti pot explica mai multe.

| AlleSss a răspuns:

Bună!
Lasă zodiile, nu contează asta. Dacă zodiile acestea se înţeleg, e perfect, nu trebuie neaapărat să fie compatibile, nu este o regulă.

| MskDesign a răspuns:

Chiar credeti in prostiile acestea cu zodiacuri? Mergeti pe premiza incercare moarte nu are.

| Georgemy2 a răspuns:

Nu conteaza asta, e ca si cum ai spune " baietii cu sosete negre se potrivesc cu fetele cu sosete albe? " fara sens straight face

| 456deea a răspuns:

Nu-s.N-am.Nu vreau.Nu stiu.Cauta pe google

| McGog a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa lasi prostiile astea cu astrele si sa va verificati comportamentul... nu are legatura zodia cu compatibilitatea. Daca tu esti o fire mai agitata si el un baiat sensibil nu cred ca merge. mergi pe ideea Imi place inghetata - ii place inghetata / imi plac filmele horoor - ii plac filmele horror samd.