| 2dragalash20dragalash2000 a întrebat:

Intrebare serioasă... Tu vei putea iubi o persoană de sex opus, cu dizabilități fizice?

2 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Depinde la ce fel de iubire te referi. Daca e vorba de iubire ca pe-un prieten da, normal. Daca e iubire ca amor depinde. Eu am o iubita. Daca ar fi avut o dizabilitate fizica inainte s-o cunosc nu cred. Dar acum cand suntem impreuna s-ar intampla, Doamne fereste, ceva cu ea normal ca as iubi-o la fel de mult. La infinit!

| FaraNumePls a răspuns:

Poate că sunt eu prea ciudat dar nu cred. Acum depinde... Poate daca aș ajunge sa cunosc acea persoană atât de mult.