| lidiaioana a întrebat:

Întrebarea 4: Este posibil, în America Latina, ca un barbat sa se casatoreasca cu sora vaduvei sale?

Răspuns Câştigător
| Geotr a răspuns:

Nu din moment ce este vaduva el ar trebui sa fie mort

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu.

vaduva sa=sotia barbatului; o vaduva este o femeie al carui sot a murit

Pentru ca barbatul este mort, nu are cum sa se mai casatoreasca; nici cu Alessandra Ambrisio dac-ar vrea laughing

| AlexyLuvvU a răspuns:

Nu pentru ca el e mort laughing

| SyMy24 a răspuns:

Nu...ptr ca e mort...

| stefanutza a răspuns:

Nu este posibil sa nu mai spui tampenia asta aia de acolo nu sunt ca noi romani unde frati cu frati se casatoresc apai barbatu cu sora vaduvei... dar nu uita ai spus multe prin America Latina

| Cici_6929 a răspuns:

Doar daca se intilnesk in rai sau iad