| Torres92 a întrebat:

Intrebarea e:
Daca televizorul meu nu suporta 3D pot vedea filme 3D?
Daca da, Cum?
Am un led tv LG Ln5400 42 inch
adica asta :http://www.emag.ro/televizor-led-lg-107cm-full-hd-42ln54 00/pd/EDSQNBBBM/

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu poti vedea 3D, daca tv nu este 3 D.

| Jipa95 a răspuns:

Pai simplu. Iti descarci de pe net un film in 3d, si il pui pe acel TV. Chiar daca TV-ul nu este 3d, o sa-si faca conversia prin cablu. Vei avea nevoie si de ochelari speciali.

| Celcareajuta a răspuns:

Iar daca vrei sa vezi un film 4K, la fel de simplu: il descarci de pe net in 4k, si il pui pe acel TV. Chiar daca TV-ul nu este 4K, o sa-si faca conversia prin cablu. Vei avea nevoie si de popcorn.