| Alinu7 a întrebat:

Mi-am cumparat si eu TV-ul asta http://www.emag.ro/......9L54BBBM/, mi-am pus un film pe stick, format mkv dar problema e ca nu vad subtitrarea ( am activat srt dar nu o arata la film ), am mai si redenumit-o ca filmul dar tot degeaba. un sfat va rog?

1 răspuns:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Vezi sa nu ai cumva subtitrarea dezactivata din setarile la tv. Daca nu este dezactivata cand dai la video s-ar putea sa alegi subtitrarea. Alegi subtitrarea simplu dai ok pe ea si dupa play la film si ati va merge.