| miru19 a întrebat:

Intrebarea e legata de jocul sims 3:
Cum sa salvez cand ies din joc? Fiindca atunci cand intru din nou familia care am facut-o nu mai este, casa in care locuiau era goala.
Va rog sa-mi spuneti(cine joaca sims 3 si stie ) cum sa salvez atunci cand ies din joc?
Va rog

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Nu stiu raspunsul la intrebarea ta, dar am eu o intrebare pentru tine!
---> De unde ai descarcat sims? happy

| ScheißeBeMine a răspuns:

Pai inainte sa iesi, dai ' SAVE and QUIT '
asa ti se salveaza tot si iesi din joc

| Gabi19971983 a răspuns:

Sa il salvezi in lista cu simsi? Pai langa simsul tau creat jos langa imaginea lui este un cerc cu 3 puncte dai pe el si dai click pe un plick cu o sageata si il salvezi apoi dai clik pe bifa

Funda?