| RoxAnana a întrebat:

Intrebarea e putin cam frecventa dar totusi incerc: imi place de un baiat cu un an mai mare ca mine (16 ani) si arata cam asa nu glm http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&tx=115&ty=100

partea nasoala e ca el e singurul baiat care ma intimideaza si imi da fluturi in stomac at cand trec pe langa el. dar el se tot uita dupa mine si insistent (nu e genu care sa intoarca privirea at cand te uiti la el) si mereu e dulce si zambeste:X ar fi posibilitatea sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| caramell a răspuns:

Da, este posibilitatea sa te placa, asa ca fata, incearca sa vb cu el mai mult,,, incearca sa ii atragi atentzia mai mult, intreaba-l diferite nimicuri, insa nu fi foarte insistenta ca o sa isi faca o parere nasoala

succes:*

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Arata ca un cocalar(scuze) sa mor eurolling on the floor
si da, sunt sanse ff mariwinking

| DdDiX a răspuns:

Aham...si sa stii ca e mumos tare foc

incearca sa vorbesti cu el... sau, stai mai mult pe langa el deoarece asa te vei obisnui cu prezenta lui si poate nu o sa-ti mai dea fluturi in stomac

| H1gh a răspuns:

Se uita dupa tine? Zambeste? Sari pe el.Nu il pierdewinking Sigurat te place. Un baiat nu se uita dupa o fata sa zambeasca totimpu si de alea daca nu vrea ceva... iti zic eu tongue EU ma uit dupa fete ( bune ) dar nu le zambesc daca nu le plac. Sper sa intelegi ce spun.