| Anesiss a întrebat:

BUna! cum pot sa-mi sterg definitiv contul de pe http://www.id-uri.ro/
i-am trimis la administrator cerere pentru a-mi sterge contul dar nu merge/Va rog ajutati-ma nu vreau sa am de aface cu tot felul de oameni si nu stiu ce ma apucat sa imi fac cont pe acest site.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Decatsafiiraumaibinefiibun a răspuns:

In primul rand trebuia sa te gandesti ca nu e bine pentru imaginea ta sa-ti faci un cont pe un astfel de site, fii sigura ca baiatul care s-ar fi uitat la tine n-ar fi mai mult decat unul obisnuit, probabil ca tu ai facut asta pentru ca te-ai saturat de obisnuiti si vrei ceva diferit. Iti spun sincer pe NET n-ai sa gasesti asa ceva. Pe de alta parte site-uri de genu id-uri.ro sunt simple n-au un management complex si nu cred ca s-ar deranja retardatul care l-a facut sa-ti stearga ID-ul. In cer m-ai rau caz ti l-ar lua si ar incerca sa puna mana pe tine. Schimba-ti viata si fi tu in realitate. Imi pare rau sa-ti spun ca e putin probabil sa-ti dispara de pe site. Multumesc si sper ca nu te-a dezamagit raspunsul