| elenutza_9029 a întrebat:

Intrebre pentru baieti:
1. ce va intereseaza la o fata: -caracterul
-fizicul

2. ce conteaza mai mult: -fizicul
-fata
3. daca are o cicatrice sau pistrui sau ceva pe fata sau conteaza mai mult ca este ff sociabil si detreaba
4.va plac fetele dure(puternice) adica care sa fie mai baietoase? sau mai sensibile si timide?

3 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Numi pasa cum ii. daca tine la mine, si nu-i al dracu si afurisita poate sa aiba si aparat dentar ca tot nu-mi pasa

| lucian a răspuns:

Caracterul

| Parker a răspuns:

Ca in orice structura sociala, prima data cand cunosti un om ii analizezi fizicul, evident. sincer, niciodata nu am fost atent la o fata sa-i gasesc defectele, ci am caracterizat-o general ca fiind draguta sau nu foarte. abia mai apoi te interesezi de caracter. nu conteaza daca e dura sau sensibila cat conteaza daca imi intra in suflet, gen. daca stie sa se faca placuta.