| Victoria18 a întrebat:

Baieti, va plac fetele timide?

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tot cwrva e mai serioasa asa are curaj de a discuta orice. aia timida fuge cand aude ce faci vrei sa mergem cu masina? laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Da,fiindca si eu sunt timid.

| RAY a răspuns:

Din experienta am vazut ca fetele timide multe sunt prefacute,ipocrite,tarfe,adevarate scorpi viclene care joaca teatru non stop, prefer o nebuna rea,comica,nebunatica,care e si sincera, dar multe timide vor badboy nu baieti cuminti, vor opusul lor, iar unele fete rele vor baieti mai cuminti pe care sa le faca rai, fetele alea rele te invata multe

| OldSoul a răspuns:

Nu!
PS:Nu suport concurenta!

| Victoria18 explică (pentru OldSoul):

La ce te referi?

| OldSoul a răspuns (pentru OldSoul):

Eu sunt ala mai "timid" in relatie.
Bine, impropriu spus timid, mai mult sunt retinut la inceput, si rece, cel putin nu ma deschid atat de usor pe cat ar vrea unele tipe.
Mai departe, daca ea e timida, deja se duce totul de rapa daca nu stie sa poarte o discutie, sau daca asteapta mereu sa fac eu primul pas.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Maxim. Pana prind incredere si curaj ca dupa nu mai tace. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ma scarbesc oamenii de genul. Mereu trebuie sa ii tragi de limba sa spuna ceva. Nu e nimic de placut la asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.
Eu am 21 de ani si caut fete puternice psihic si fizic pentru ca vreau prietena si eventual nevasta, nu sa devin tatal alteia de varsta mea.
Deasemenea ma enerveaza sa vad fete de peste 12 ce arata "dragute". O femeie mai ales la 20 de ani, nu trebuie sa arate "draguta", trebuie sa fie frumoasa si inteligenta si sa inspire feminitate.
PAREREA MEA

ps:
Asemenea la caini, trebuie sa fie mare, sa aiba muschi, sa ma pot increde in el ca ma poate proteja, nu un accident genetic cum este maltezul si bulldogu' francez.
http://prntscr.com/j3r0l8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat timide dar mai tãcute, si la locul lor, care stiu când sa vorbeascã.
Ma brueaza la cap cele care scot enspe mii de cuvinte pe minut.

| PumpkinDoll a răspuns:

Da,pentru ca si eu sunt timidrolling on the floor

| m1dn1gh7 a răspuns:

Da, normal. Imi inspira mister si ma atrag foarte mult.

| ShamelessQboy a răspuns:

Timiditatea vine din nesiguranță, lipsa de experiență, încredere în sine, etc.
Să stea macar o lună cu mine si o transform în perversă!

| PsyhoChild a răspuns:

Da...sunt nesigure pe ele si pot fi manipulate usor.
De exemplu:
-O sa doara?
-Nu!
-...

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Din experienta mea fetele timide sunt cele mai perverse si dragalase?

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Mie unul da, imi plac fetele timide

| Mandreiv a răspuns:

Timiditatea de multe ori vine cu o oarecare inocenta ceea ce poate face ca unele fete sa fie mai atractive. Acuma si timiditatea asta se poate manifesta in ceea ce tine de relatia intima, de socializare, de activitati desfasurate in public sau pur si simplu de tot ceea ce ar avea de facut. Un pic de timiditate nu cred ca strica.

| tamulici a răspuns:

Nu e vorba despre o anumită chestie care le place băieților.
Cum nici nouă, femeilor. nu ne place să fim puse toate în aceeași oală, așa și băieții au preferințele lor.
Unii preferă timidele, altele guralivele, unii preferă ciocolata, ații cafeaua, nu este nimic standard, sigur se va găsi un băiat care va înțele și va iubi o fată timidă, nu îți face griji!

| Alex1992buc a răspuns:

Da, ma excita teribil sa le dau penisul meu mare care le face sa roseasca.

| Soundea a răspuns:

Depinde de personalitate, dar da

| MaxINFINITEfan a răspuns:

NU

| andeteopa a răspuns:

Fosta sotie a fost timida, nu a vorbit cu mine multe lucruri, legate de sex, de lucruri care iti plac si ce nu, de foarte multe! Si stii cand sa "apucat" sa vorbeasca? Dupa ce a divortat de mine! Nu am avut comunicare si acum cred, nu sunt convins, cred ca a inceput sa vb cu alt barbat! Asa ca... timiditatea e o porcarie!