| crytical a întrebat:

Is din Iasi si am 17 ani, stiti vreun pont ca sa impart pliante, sa merg cu bicicleta sa fac reclama. din astea? plss Fundaa

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

De exemplu daca vrei sa faci reclama la ceva poti incerca sa faci niste pliante si sa le pui in blocuri dar la fiecare usa are un impact mult mai mare asupra omului si 90% din oameni citesc pliantele

| crytical explică:

Mai da eu vreau sa fiu platit pentru asta, nu asa ca vreau eu sa fac reclama laughing