| Deea a întrebat:

Cand merg la Mall vad diferite fete care impart pliante sau oferte la haine sau mancare. La cine as putea sa merg si eu ca sa imi dea sa impart pliante si din astea?

Răspuns Câştigător
| criss:) a răspuns:

Pai stiu ca la mine in oras, chiar daca e un oras foarte mic avem' Profi'. cei de acolo platesc cu 1 milion jumatate o persoana iti da un teanc mareeee pe care trebuie sa il imparti.ai putea sa vorbesti cu sefii unor magazine mai mari, supermarketuri etc.
bafta!winking

2 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Poti vorbi cu ele si sa le intrebi!

| smiley11231 a răspuns:

Poti sa te uiti la pliantele care ti le da si te duci la sediul firmei.
sper ca ti-am putut fi de ajutor.
o zi buna!